آدرس

اصفهان - کیلومتر ۲ جاده حبیب آباد - مجتمع تجاری کارگاهی قصر صنعت

ایمیل

info@machinebeton.com

شماره همراه

1141 111 0913

اطلاعات تماس

  • اصفهان - کیلومتر ۲ جاده حبیب آباد - مجتمع تجاری کارگاهی قصر صنعت
  • info@machinebeton.com
درباره ما

ماشین بتون سازنده بچینگ پلانت شرکت ماشین بتون با تکیه بر تجارب 36 ساله خود و بکارگیری مدیران توانمند و کارشناسان مجرب در جهت طراحی, ساخت , نصب و راه اندازی انواع دستگاه بچینگ پلانت تلاش می کند از نظر کیفیت و تنوع در بازار داخل و خارج از کشور رقابت کند و همگام با سرعت روزافزون تکنولوژی در جهان به بومی نمودن دستگاه در کشور کمک نماید. در اخر گروه صنعتی صادقی امیدوار است گامی موثر در راستا و ارتقای سطح کمی و کیفی ماشین الات بتون کشور بردارد.

50+

سال

تجربه کاری

اهداف شرکت

همواره بر مبنای بهبود کیفیت دستگاههای تولیدی جلب رضایت مشتری طبق اصل مشتری مداری و همچنین توسعه تدریجی بر اساس تحقیق و دانش استوار بوده است.

+

شعار ما

شرکت ماشین بتون با شعار فروش آغاز تعهد ماست همواره تلاش می کند با ارائه بیشترین مدت گارانتی و خدمات بعد از فروش همچنین آموزش مشاوره رایگان در جهت نصب و راه اندازی دستگاه ها گامی موثر در رفع دغدغه فکری مشتریان بردارد.

+

مدیریت و پرسنل ماشین سازی صادقی دلایل مذکور از جمله رضایت مندی خریداران گرامی را تاج افتخاری می داند نتیجه اعتماد شما مشتریان عزیز می باشد بنابراین به پاس قدردانی از اعتماد شما سروران گرامی متعهد و مقید می گردیم همچون گذشته از مسیر جلب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتری باز نگردیم.

ورود به صفحه تماس با ما

بازدید از سایت ساخت بتون

درخواست همکاری با ما